Opublikowano Super User

06Kobieca wystawa malarstwa w MuzeumW Muzeum dostępna jest nowa wystawa malarstwa zatytułowana „Wymiary kobiecości".

Odsłony: 56

09W ramach spóźnionej w tym roku Nocy Muzeów 30 grudnia 2021 w Muzeum i Ośrodku Kultury Białoruskiej w Hajnówce otwarta została wystawa podsumowująca plener malarsko -rzeźbiarski. Plener odbył się w X – XI 2021 w Hajnówce i okolicach. W plenerze wzięli udział artyści: Daniel Gromacki, Jan Milczarek, Stanisław Poskrobko, Marek Sapiołko, Mirosław Zdrajkowski.

Odsłony: 47
Opublikowano Super User

04Muzeum zrealizowało film promocyjny.

Odsłony: 28
Opublikowano Super User

15W ramach spóźnionej w tym roku Nocy Muzeów 30 grudnia 2021 w Muzeum i Ośrodku Kultury Białoruskiej w Hajnówce otwarta została wystawa podsumowująca plener malarsko - rzeźbiarski.

Odsłony: 34

22.01.15 natallaKolejnym ciekawym gościem spotkań w Muzeum Białoruskim w Hajnówce była Natalla Gierasimiuk. Ze względu na pandemię i ograniczenia spotkanie nie mogło odbyć się stacjonarnie. Zaprezentowany został filmik, który obejrzały min. dzieci i młodzież podczas lekcji zdalnych.

Odsłony: 23